2015. febr. 7. 13:26
1/2 anonim válasza:
Tudjuk, hogy F=C/V, vagyis C/(Nm)=1/V.
Mindkét oldal reciprokát véve:
V=Nm/C=J/C,
ami nyílvánvaló, hisz definícióból következik, így be is bizonyítottuk.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. febr. 8. 14:56