valaki segítsen hogy ezt hogy kell megoldani pls!!2015. jan. 25. 18:03
1/2 anonim válasza:
R=U/I
Itt az R az egyszer a telep belső ellenállása (R1) plusz a rákapcsolt ellenállás (R2).
R1+R2=24/0,5=48
R1=48-R2=48-45=3 ohm
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2015. jan. 25. 18:25