2015. jan. 25. 10:47
1/1 anonim válasza:
két részletben:
ha x>=-1, akkor f(x)=2x-(x+1)=x-1
ha x<-1, akkor f(x)=2x-(-x-1)=3x+1
ez együtt két félegyenes közös kezdőpontból
mondhatnám, egy törött egyenes