Rendes megoldas kell, nem csak az eredmeny.
12=5x+2
9+4x=57
3x+1=2x+4
6+4x=x+12
2014. nov. 20. 15:36
1/3 Silber válasza:
12=5x+2
10=5x
x=2
9+4x=57
4x=48
x=12
3x+1=2x+4
x=3
6+4x=x+12
3x=6
x=2
Egy "kérlek", vagy "légy szíves" elvárható lenne, kifh*szom.
2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, ment a hasznos jel is ! :)
2014. nov. 20. 16:13
3/3 A kérdező kommentje:
Ja es bocs, hogy kihagytam a kerlek szot.
2014. nov. 20. 16:16