2014. nov. 18. 08:59
1/3 HSz76 válasza:
Éva most A éves.
A+16-(A-16)x16=A-16
A+16-16xA+256=A-16
272-15xA=A-16. / +15xA
272=16xA-16. / +16
288=16xA. / :16
18=A
Éva 18 éves.
2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2014. nov. 18. 09:31