3 alatt gyök x - szoval a harmadikból vonok gyököt2014. nov. 6. 15:31
1/2 anonim válasza:
Tehát köbgyök(x)?
Ha igen, akkor így járunk el: (köbgyök(x))'=
=(x^(1/3))'
=(1/3)*x^(-2/3)=
=1/(3*köbgyök(x^2)).
2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. nov. 6. 15:46