Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A 9. osztályba mien fűzetek,...

A 9. osztályba mien fűzetek, kellékek szűkségesek?

Figyelt kérdés
Az iskolába azt mondták, hogy nem adnak erröl listát.
2008. aug. 13. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
veszel vgay 3-3 zsugor spirál füzetet, négyzetráccsosból meg vonalasból oszt csá
2008. aug. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
1 CS vel :)
2008. aug. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Semmi különös nem kell , itt már nem érdekli a tanárokat hogy vonalas vagy sima füzetbe irsz e , nekik olyan mind1 , a letöbb helye még gimnáziumban is , a lényeg hogy leirdd é s megtanuuldd . kellékek közül megsemmi különös szövegkiemelőt azt vegyél dögivel hogy kitudd jelölni a fontosdolgokat nekem 13 normál méretű fogyott ki tavaly mikor 9.-es voltam ! de ne izguljj semmi extra nem kell
2008. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én spirál füzeteket használtam már gimnáziumban... sokat kellett jegyzetelni. De te döntöd el, olyat veszel, ami neked tetszik. Azárt célszerű irodalomra, nyelvtanra, törire vonalasat venni, arra azért ne vegyél simát. De ha neked az lenne a jó, akkor sem hiszem, hogy nagy baj lenne belőle :-)
2008. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp helyesírási szabályokról szóló könyv.
2008. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szótárfüzetnek örülnek a nyelvtanárok ha van, énekre egy kottafüzet(ha van éneked ,nekem A/4es kell ),matekra spirál füzet,magyarra szintén,többi nem nagyon érdekli a taárokat,de az első hét úgyis arról fog szólni,ki mit javasol.
2008. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!