Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit ajánlotok felvételire?...

Mit ajánlotok felvételire? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Pl. mit egyek előtte reggel, stb...

ilyenekre gondoltam, mert holnap írok :S


2010. jan. 22. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Időben feküdj le, este még tévézz egy kicsit, de ne sokat. Holnap egyél egy szendvicset, kis tea, egy kis csoki v szőlőcukor. Hamar túl leszel rajta. Sok sikert! ^^
2010. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyél halat... :D
2010. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ha nem vagy pesti, akkor feküdj le 10 körül, előtte egy kis agyműködést segítő játék (sakk, dáma, sudoku), egyél valami kaját, vigyél be csokit és szőlőcukrot, de a teát mindenképpen! Hosszú távon hatásosabb a kávénál!

Ha pedig Pesten laksz, akkor hajnalig maradj fennt, de jobb, ha le se fekszel. Érdemes lenne elaludnod, vagy elkésned, ezt úgy éred el, ha nem húzod fel az órát. Felejtsd otthon a tolaadat, és gondolj arra, hogy lehet, hogy útközben találsz majd egyet! :)

Én is most írom - pesti srác- sok szerencsét holnap!

2010. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kell ennyire parázni a középiskolai felvételitől? Majd a felsőoktatásnál ráérhetsz félni...
2010. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy miért kell ennyire leszarni az egészet??
2010. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát én az egyetemen se paráztam ennyit...nem tudom te, hogy van, de én amire nagyon készülök az rosszul sül el amit meg félválról veszek az pozitívan jön össze. Amúgyis ha tudsz nincs mitől tartanod.
2010. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár már túl vagy rajta én leírom mit csináltam tavaly.

Még előtte való nap délután a matekot néztem át,a szüleim a hajukat tépték,merthogy inkább pihenjek,akkor már úgy sem fogom megérteni amit eddig nem értettem inkább ne kavarodjak össze.Este iőben lefeküdtem,kialudtam magam.Reggel egy gyors zuhany,hogy felébrdjek.Egy kis tea,anya csinált szenvdicset de nem tudtam enni.Vittem egy csokit,egy szőlőcukrot és teát.Mikor azt vártuk beengedjenek már úgy izgultam:)

15/L

2010. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

pösti gyerek vagyok ám ;)

már túl vagyok rajta..

az egyik válaszolónak: nem azt mondom , h fosok, csak érdeklődtem...-_-"

2010. jan. 23. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha pesti vagy miért kell ennyire leszarni az egészet??"

írta 21:06


Sajnos te nem értetted a célzást... Szerencsére a kérdező igen.

Én is pesti vagyok, és mindenkinek szempont, hogy jobbat írjon a többinél. Így a kiskunhalasi srác 47-es matekja nem tud zavarni, csak annyira, mint a hortobágyi srác 48-as matekja.

Mivel ha a pöstiek közül jobbat írok, akkor felvesznek, ha rosszabbat írok, akkor más kerül be abba az iskolába, ahová be szeretnék kerülni. Ez logikus, nem?

2010. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!