sinx=gyök3/2 cos négyzet x=1/4 tg négyzet x=1 ctgx=gyök32014. szept. 30. 15:21
1/2 anonim válasza:
sinx=gyök3/2
x1=60+k*2pi
x2=120+k*2pi
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. szept. 30. 16:53