Matek segítségre lenne szükségem. Állítólag könnyű, vagy nem?

sinx=gyök3/2 cos négyzet x=1/4 tg négyzet x=1 ctgx=gyök3
2014. szept. 30. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

sinx=gyök3/2

x1=60+k*2pi

x2=120+k*2pi

2014. szept. 30. 15:44
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. szept. 30. 16:53