Egyenletrendszer:
x+3y=-2)
3x-y=4 )
hogy álljak neki egyátallán nem értem
2014. szept. 28. 10:31
1/1 anonim válasza:
x+3Y=-2 /-3y
lesz x=-2-3y most ez behelyettesíted ---> 3(-2-3y)-y=4