A(-1;-3;18),B(-2;2;12),C(3;3;-10),D(4;-2;-4).
Valaki elmagyarázná mit kell itt csinálni?
2014. szept. 17. 20:21
1/3 anonim válasza:
Ellenőrizni kell, hogy az AB szakasz párhuzamos-e CD-vel, és hogy a BC párhuzamos-e DA-val. Legalábbis ha az érdekel, hogy az ABCD parallelogramma-e, akkor ezt kell csinálni, ugyanis ez a parallelogramma definíciója.
2/3 anonim válasza:
A(-1; -3; 18), C(3; 3; -10)
B(-2; 2; 12), D(4; -2; -4)
(-1+3)/2 = (-2+4)/2
(-3+3)/2 = (2-2)/2
(18-10)/2 = (12-4)/2
Yes.
3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. szept. 19. 21:27