Yvusska001 kérdése:

Segít nekem segíteni valaki matematikai hatványozásban?

Pl, mennyi 2 a harmadikon szorozva 5 a negyedikennel, meg ilyenek????

2014. szept. 10. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A példádra nem létezik azonosság, amit alkalmazni lehetne. Számológép. Más? Pontosan mit nem értesz?
2014. szept. 10. 20:16
 2/2 anonim ***** válasza:

2³ * 5⁴ = (2*5)³ * 5¹ = (10)³ * 5 = 1000 * 5 = 5000

meg ilyenek

2014. szept. 10. 20:44