2014. szept. 4. 19:45
2/3 A kérdező kommentje:
De h hozom közös nevezőre mindegyiket?
2014. szept. 4. 20:40
3/3 anonim válasza:
egyenként.
36-ban a 6 meg van 6-szor. 1*6 = 6
36-ban a 9 meg van 4-szer 5*4 = 20
így tovább:
(6+20-15+6-57+16+24)/36 = 0/36 = 0