Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki tudja a választ? Gyorsan kéne!

Ki tudja a választ? Gyorsan kéne!

Figyelt kérdés
Nem tudja valaki, hogy az Egri csillagokban ki nem harcolt fegyverrel, mégis megérdemli a tiszteletet? Gyorsan kéne a válasz, nem tudok rájönni.

2014. aug. 14. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a könyvet és tudni fogod. :'D
2014. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam meg a filmet is megnéztem bár közbe inkább popcorncsatáztam a legjobb barátnőmmel :D de ezt nemtom
2014. aug. 14. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az egri várvédő nőkre gondol a kérdés.
2014. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz 20:13-kor válaszoló :D
2014. aug. 16. 15:29
 5/5 anonim válasza:
0%

szerintem az egri nők fegyverrel küzdtek, lehet fegyver a forró víz is. lehet hogy török bálint-régen olvastam, de szerintem a csata alatt fogságban volt- ő nem harcolt-ha igen akkorazt tudod és nem használod feé az ötletet- de ő tiszteletet érdemel, de ekőtte sok törököt fogott... nekem ez jutott először eszembe... találd ki, de biztosan nem az egri nők, mert nekik volt fegyverük, mégha nem is kard.

nem hiszem hogy sokat segítettem de azért som szerencsét. (:

2014. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!