Mennyi és hogyan kell kiszámolni ezt : 6,7 * 10 a -11en * 42 *10 a 47-en?

ha megvan a válasz légyszi leirnátok HOGYAN KELL KISZÁMOLNI ?Köszönöm :)

2014. máj. 29. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

6,7*10^-11*4,2*10^48=

6,7*4,2*10^-11*10^48=

28,14*10^37=2,8*10^38

2014. máj. 29. 11:48
 2/2 anonim ***** válasza:
kecifei takarodj tanuld meg
2015. máj. 4. 11:24