ha megvan a válasz légyszi leirnátok HOGYAN KELL KISZÁMOLNI ?Köszönöm :)2014. máj. 29. 11:22
1/2 anonim válasza:
6,7*10^-11*4,2*10^48=
6,7*4,2*10^-11*10^48=
28,14*10^37=2,8*10^38