mi a megoldás?2014. ápr. 22. 17:37
1/4 Silber válasza:
Ha feltesszük, hogy az autó tömege homogénen oszlik el, úgy:
p=F/A=m*a/A=980/4*9,81/10^-2 Pa
2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. ápr. 22. 17:43
3/4 anonim válasza:
Megíratja a fizikaháziját.... -.-"
4/4 A kérdező kommentje:
És akkor mivan? Senki nem kért véleményt...
2014. ápr. 23. 17:34