2014. márc. 21. 17:32
1/4 anonim válasza:
Pont, hogy az a és b oldalakat adták meg...
2/4 A kérdező kommentje:
Igen,tudom.Csak nem tudom,hogy minek az öthatoda?
2014. márc. 21. 17:38
4/4 anonim válasza:
Hogyan kell kiszámolni a téglalap területét? Összeszorozzuk az oldalakat, azaz a*b. Ebben az esetben:
T=a*b=2*(5/6)=(10/6) dm
És meg van oldva a feladat.