Dzsóóó!!! kérdése:

Egy kis segítség kéne háziban. Csőszerelőnek tanulok valaki segítene?


Egy csővezetékben a víz áramlási sebessége 1,5m/s

másodpercenként átáramló mennyisége 15m3/s.Mekkora a csővezeték átmérője? Köszönöm a segítséget


2014. márc. 16. 19:09
 1/3 anonim válasza:
Egészségedre
2014. márc. 16. 19:23
 2/3 anonim ***** válasza:

A=15/1,5=

A=d^2*Pí/4

d=gyök(4A/Pí)

2014. márc. 16. 19:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 17. 20:58