Egy csővezetékben a víz áramlási sebessége 1,5m/s
másodpercenként átáramló mennyisége 15m3/s.Mekkora a csővezeték átmérője? Köszönöm a segítséget
2014. márc. 16. 19:09
2/3 anonim válasza:
A=15/1,5=
A=d^2*Pí/4
d=gyök(4A/Pí)
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 17. 20:58