2014. márc. 1. 12:18
2/4 A kérdező kommentje:
De ez hogyan jön ki?
2014. márc. 1. 14:39
3/4 Silber válasza:
Kulcsegyenletek:
m(Ca3(PO4)2)+m(Mg3(PO4)2)=3,3
n(Mg3(PO4)2)+n(Ca3(PO4)2)=1/2*n(Na3PO4)
n=m/M
Ezekből kiszámolható.
4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 1. 17:17