2014. febr. 25. 14:45
2/6 A kérdező kommentje:
aranymetszet? valaki segitene megoldani??
2014. febr. 25. 15:53
3/6 anonim válasza:
Kisebb ódal 1, nagyobb ódal x.
x/1=1/(x-1)
x^2-x-1=0
x1=(1+5^1/2)/2
x2=(1-5^1/2)/2
4/6 A kérdező kommentje:
Ès ezt most igy irjam le a füzetbe mit jelent a / jel? ès ^ ez?? köszikee!
2014. febr. 25. 17:16
6/6 A kérdező kommentje:
szepen lett kèrdezve!! ha nem tudsz valaszolni nem itt van a helyes kosz szepen!
2014. febr. 25. 17:24