Légyszi segítsetek már megcsinálni :/2014. febr. 19. 14:42
1/1 Shai-Hulud válasza:
x + 2/3 x + 5 = 2 x
2/3 x + 5 = x
x - 2/3 x = 5
1/3 x = 5
x = 15