Koordináta geometria? Egyenes egyenlete HELPP


Írja fel annak az egyenesnek az egyenletét, amely átmegy az

A(-3;1) és B(6;4) pontokon


2014. febr. 12. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

v = AB(9; 3)


n(1; -3)


x - 3y = -3-3


x - 3y = -6

2014. febr. 12. 15:55