A.4 B.7 C.10 D.11 E.142014. febr. 10. 16:18
1/2 anonim válasza:
(9-x)*2=15-x
18-2x=15-x
3=x
3 évvel ezelött Bori 6 éves Éva 12 éves. Ekkor Edina 7 éves
tehát most 3 év után Edina 10 éves.
2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ! :)
2014. febr. 10. 19:15