2014. febr. 3. 15:17
2/7 A kérdező kommentje:
Addig én is eljutottam, a levezetés kéne.
Milyen sört kérsz?
2014. febr. 3. 15:47
3/7 anonim válasza:
Kezdjük.
Fs=m*g*(súrlódási tényező)
P=Fs*v
Felállítom az egyenletet:
16*10*(nü)=50/2.5
nü=0.125
Dreher
4/7 anonim válasza:
Hogy jutottál el odáig Te is, ha nincs meg a levezetés?
P=mű*m*g*v -> 50=mű*16*10*2.5 -> mű=50/(16*10*2.5)=0.125
5/7 anonim válasza:
Hogy-hogy-hogy?
Olyan általános géptanon vagyok túl, az ilyeneket fejből küldöm.
6/7 anonim válasza:
A kérdezőnek tettem fel a kérdést, nem Neked. :-) Ő is írta, hogy idáig eljutott, csak a levezetés nincs meg neki.
7/7 A kérdező kommentje:
Beírtam google-be a kérdés szövegét, és ott, ahol megtaláltam csak egy megoldás volt, levezetés nem.
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 3. 20:23