2014. febr. 1. 17:36
1/4 anonim válasza:
Ugyebár y=/=-x
z(y+x) = x
yz + xz = x
yz = x - xz = x(1-z)
y = (x/z)(1-z)
2/4 A kérdező kommentje:
Közben én erre jutottam:
z=x/(y+x)
(y+x)z=x
y+x=x/z
y=(x/z)-x
Ahogy számolgatom úgy néz ki mindkettő jó
2014. febr. 1. 21:45
3/4 anonim válasza:
A kettő ugyanaz természetesen. Ha elvégzed a szorzát nálam, akkor ugyanazt kapod.
4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap kiszámoltam azt is.
Köszönöm a segítséget
2014. febr. 2. 07:57