2014. jan. 29. 13:33
1/2 anonim válasza:
ez mit jelent? "a változók lehetséges értékeinél"
3/8=3^(1)*8^(-1)=3^(1)*2^(-3)
7/16=7^(1)*16^(-1)=7^(1)*2^(-4)
5/3=5^(1)*3^(-1)
2/2 A kérdező kommentje:
Én sem értettem,de így van a könyvben a feladat leírva!
Köszönöm a válaszodat!
2014. jan. 29. 14:22