Fizika 9. osztály. Mekkora a perdülete annak a merev testnek, amelyik 4 l/s szögsebességgel forog és 3kg*m2 a tehetetlenségi nyomatéka?

2014. jan. 19. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
N = Θ·ω = 3 kg*m² * 4 1/s = 12 kg*m²/s
2014. jan. 19. 22:03