Dzsóóó!!! kérdése:

Hőmennyiség számolásban kéne egy kis segítség. Tudnátok segíteni?


Itt a példa t1=8C°

t2=48C°

c= 4,19kJ/C°

V= 80L

Ezeket hogy kell vagy mit kell velük csinálni...nagyon fontos lenne pont nem voltam ott


2014. jan. 4. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A c biztosan annyi? Mértékegység nem tetszik.
2014. jan. 4. 16:23
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyi igen
2014. jan. 4. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Q = c*dt*m = c*(t2-t1)*V*ρ
2014. jan. 4. 16:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez mi is? ρ
2014. jan. 4. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
ró, sűrűség
2014. jan. 4. 16:53