Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Végzős vagyok és semmit sem...

Végzős vagyok és semmit sem tudok a négyéves anyagból. Fel lehet még készülni az érettségire vagy már teljesen mindegy?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán.


Én alig tanultam valamit és 3-asok lettek pedig nem voltam sosem valami nagy ész.


Egyedül a matek volt az amivel foglalkoztam minden este egy fél órát. Magyart fölöslegesnek láttam mert a tételeket kérdezgette a tanár az írásbelire meg nem lehet tanulni. Töri esetében meg napi 1-2 tételt elolvastam. Angol meg megint fölösleges volt. A levelekkel állandóan bombázott a tanár. Ha azt meg jól meg írjuk közel 3-as meg van az nevetve fel lehet húzni szóbelin.

2013. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mik a céljaid az érettségivel. Ha csak annyit szeretnél, hogy legyen meg a papír, aztán majd jó lesz OKJ-hoz, akkor fel lehet készülni: 2-esek, 3-asok, talán 1-2 4-es is lesz benne, de nem fogsz bukni semmiből. Ha viszont a felsőoktatásba vágysz, akkor elég rosszak az esélyeid. Egy gyenge érettségivel még talán meglehet a pontszámod valami alacsony ponthatárú szakra, de a hiányos tudás miatt ki fogsz pottyanni onnan.
2013. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsi józan paraszti ész is szorult beléd, akkor szinte tanulás nélkül 5ösre lehet érettségizni. Én csak matek-fizika emeltre készültem egy keveset (kb 3-4 napot keményen), a többi az szinte szövegértés és saját kútfőből írás, én elő sem vettem. Az elképzelés is nevetséges, hogy ne lehessen hónapok alatt felkészülni egy nyamvadt érettségire. Az első egyetemi vizsgám nehezebb volt mint a teljes érettségis huza-vona.
2013. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pontosan ezt éreztem, az érettségi előtt 2 héttel is.
2013. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!