Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan folytassam a verset?...

Hogyan folytassam a verset? (lent)

Figyelt kérdés

Eme fiú akit húztam...

Eperjesi Ádám a neve;kék a szeme; a haja szőkésbarna; nem tanul rosszul:3-4es tanuló. VICCES LEGYEN



2013. dec. 3. 19:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Judozik
2013. dec. 3. 19:24
 2/6 anonim válasza:

:DDD Már meg ne sértődj, de ez olyan, mintha egy "szakács" megfogna egy fakanalat, majd feltartaná és azt mondaná: Én nekiláttam a főzésnek, valaki befejezné?

Ha nem tudsz verset írni, nem kell:) Ilyen egyszerű... Nem sértésnek szánom, az ötlet nagyon rossz, de nem gondolod, hogy az ajándékozásnak nem ez a lényege? A hangsúly azon van, hogy ráhangolódj a másikra és szívből jövő szeretettel készíts neki valamit... Hogy egy pici ideig csak rá figyelj és olyan dolgot adj neki, ami szívből jön. Ha én most megírom a verset, te pedig odaadod neki, mintha szenvedtél volna vele, az úgy nem egészen fair, nem igaz? Ráadásul az olyan, mintha én adnék neki ajándékot. Mindenkit szeretek, de egy idegennek mégsem adok ajándékot, vagy kéne? o.O

Javaslom, csinálj neki inkább valami egyedi dolgot... Origami karácsonyi díszek, vagy rajzolj neki valamit vagy ha minden áron valami verset szeretnél, valami kedves idézet is megfelel szerintem a célra. :)

A mikulás csomag szerintem pontosan jól funkcionál, mellé pedig nem kell sok minden...

És most tényleg nem ellenszenvből beszélek, csak furcsának találom, hogy valaki verset akar írni úgy, hogy közben nem is jellemző rá, hogy verset írogat... Minden esetre sok sikert! :)

2013. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

*az ötlet nem rossz

:D sorryy

2013. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eme fiú, akit húztam,

pedig voltak még, vagy húszan,

neve Eperjesi Ádám,

és hogy milyen csuda látvány !

Haja szőke is, meg barna,

mikor melyiket akarja.

Szeme színe mindig kék,

mint felettünk a kék ég.

Nem is buta, sőt okos,

csillagjegye legyen kos!

Ezt persze én nem tudom,

nem is nagyon akarom,

hátha egyszer, mikor mérges,

mert a keze túl veszélyes,

judó fogást rajtam próbál,

s az osztályban úgy meglóbál,

elrepülök, mint egy madár,

apám, anyám meg se talál.

Írtam egy verset, azért, ha úgy érzed, nem találó, ne ezt add ajándékba !

2013. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!Hihetetlenül jó!!!!
2013. dec. 5. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen !
2013. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!