Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítaná nekem ezt valaki...

Lefordítaná nekem ezt valaki angolra?

Figyelt kérdés

Mikor bementem a kályha körül ültek, Mrs Jones egy könyvet olvasott, John a házi feladatát írta, a többiek a tévét nézték. Mrs Jone rám mosolygott és mondta: Gyere ülj le!

Mikor megérkeztem az állomásra Joan várt rám. Kék ruhát viselt, és nagyon csinosan nézett ki, Amint meglátott, kiáltott valamit de én nem hallatom, hogy mit mondott, mert mindenki olyan zajt csinált



2013. dec. 3. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

They were sittin in around the stove when I went in.

Mr Jones read the book, John wrote his homework, the others watched tv. Mr Jones gave me smile and said it: Come and sit down!

When I arrived at the station Joan was waiting for me.

She was wearing blue dress, and looked very pretty.

When she looked me, she shouted something, but I don't heard what she said, because everybody are doing noise.



Tagoltabban kéne. Mikor bementem, ők a kályha körül ültek.

Mr Jones könyvet olvasott, John a házi feladatot írta, a többiek tévéztek. Mrs Jones rám mosolygott, és azt mondta: Gyere és ülj le!

Mikor megérkeztem az állomásra, Johnt várt rám.

Ő kék ruhát viselt, nagyon csinosan nézett ki.

Mikor meglátott, kiáltott valamit, de én nem hallottam,hogy mit mondott, mert mindenki zajt csinált.

2013. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem igy pontosabb, bar lehet, hogy mar nem aktualis a kerdes:


When I entered, they were sitting around the stove, Mrs Jones was reading a book, John was doing his homework, the rest of them were watching tv.

Mrs Jones smiled at me and said: come, sit down!

When I arrived to the station, Joan had been waiting for me.She was wearing a blue dress and looked very pretty.As she saw me, shouted something to me, but I couldn't hear what she said, because everybody made such a noise.

2013. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!