Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene lefordittani...

Valaki segítene lefordittani németre?

Figyelt kérdés
Az én kedvenc tárgyam a számitógép.A testvéremmel együtt, minden nap játszunk rajta számítógépes játékokat. A szüleimtől kaptam , amikor 16 éves voltam.Születésnapom alkalmából leptek meg. A számítógépen általában játszok, zenét hallgatok, chat-elek a barátaimmal esetleg, ha a TV-be lemaradok egy filmről megnézem a számítógépen.Az iskolában egy héten egyszer van számítógépes kurzus, ott szövegszerkesztést tanulok.

2013. nov. 27. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mein Lieblingsgegenstand ist der Computer. Mit meinem Bruder spiele ich jeden Tag Computerspiele (darauf). Von meinen Eltern bekam ich ihn, als ich 16 Jahre alt war. Anlass meines Geburtstages haben sie mich übberrascht. Auf dem Computer spiele ich im Allgemeinen, höre Musik, oder chatte mit meinen Freunden. Und wenn ich im Fernsehen einen Film verpasse, sehe ich mir jenen Film auf dem Computer an. In der Schule besuche ich einmal pro Woche einen Computerkurs, dort lerne ich Textbearbeitung.
2013. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szülinapom alkalmából leptek meg

Anlaesslich meines Geburtstages haben sie mich übberrascht

2013. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
V. "wurde ich überrascht"
2013. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!