#A világ teteje mama
2013. nov. 27. 18:41
1/1 anonim válasza:
Kutya:1
cica :1
liba :x
kacsa :3*x
tyúk :20 (mert a cica+ tyúkok =21)
1+1+x+3*x+20=42
4*x+ 22 = 42
x=5
A kacsák száma:3*x = 3*5=15