Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol lehet könyveket olvasni a...

Hol lehet könyveket olvasni a neten? Lehet eggyáltalán?

Figyelt kérdés
Egyetemes könyvekről van szó,sehol nem találom pl. Adamik Tamás 22 hires beszéd Móra Kiadó
2009. nov. 19. 11:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
rosszabb eset vagy, mint gondoltam. Én V Á L A S Z O L T A M a K É R D É S R E. Ha nem tudsz S E G Í T E N I, ne P R O V O K Á L J. A K É R D É S nem az volt, hogya fiatalok helyzete a mai világban, hanem az hogy szeretett volna a kérdező, egy V Á L A S Z T kapni, mert nem talál egy könyvet. Mindenesetre, ha jönnek a modik rádfogom, mert te kezted... :D
2009. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hát persze hopgy én te kis tudálékos.részemröl lezárva.nemtom mért kell ezt ennyire tuldramatizálni.
2009. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!