Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol lehet könyveket olvasni a...

Hol lehet könyveket olvasni a neten? Lehet eggyáltalán?

Figyelt kérdés
Egyetemes könyvekről van szó,sehol nem találom pl. Adamik Tamás 22 hires beszéd Móra Kiadó
2009. nov. 19. 11:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
72%

Lehet. Nagyon sok helyen. Attól függ, milyen nyelven.

[link]

2009. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Természetesen angolul: Great speeches.
2009. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az lehet,de az én kötelező olvasmányaim nincsenek
2009. nov. 19. 14:11
 4/12 anonim ***** válasza:
még olvasni is a neten akarsz?vedd ki a könyvtárból.mai fiatalság már a neten akar mindent.egyesek még a napi energiát is onnan szednék, nehogy elmenjen az idő az evésre.ha nem igy van ne vedd magadra. lehet lepontozni.
2009. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyokos ez már nekem is esáembe jutott elhiheted,és nem szarakodnák a nettel.Csak tudod nálunk szlovákiában nincs ilyen könyv.Magyarországon meg nem adnak diákigazolvány nélkül.Arról meg nem tehetek,h még nincs kész
2009. nov. 19. 15:19
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben csak szemlvények vannak. Remélem segített.

2009. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mondom ha nem inged ne vedd magadra,nagyokos.De magadra vetted, ezek szerint te sem vagy különb. Hehe
2009. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget utolso előtti válaszoló.
2009. nov. 20. 11:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értelek, főleg a példázódásodat nem. Ha közmondásokat se tudod használni rendesen halgass el (kedvencem Si tacuisses, phylosophus munsuisses) keresd meg a guglin.
2009. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
aztugyan mi ebbe a nem helyes.magára vette ennyi nem kell tubonyolitani különben sem a közmondásokrol volt szó.irtam valamit erre a kérdező magára vette holott kihangsulyoztam hogy ha rá nem vonatkozik akkor ne vegye fel.engem nem kell kioktatni majd okosodok máshol.
2009. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!