2013. nov. 19. 14:52
1/2 anonim válasza:
Igen. 0,25=25/100=1/4
a 0,25 a tizedestört alak
az 1/4 a tört alak
2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. nov. 19. 15:21