2013. nov. 12. 10:17
1/4 anonim válasza:
Le is érettségizzünk helyetted? Vállalom. Húszezer.
2/4 A kérdező kommentje:
ne köszi.de a beszólogatás helyett inkább segits!emigy meg ilyen kommentelést nem kérek!
2013. nov. 12. 10:36
3/4 A kérdező kommentje:
Meg kedves okoskodó a házifeladatok cim alatt tettem ki..szóval...
2013. nov. 12. 10:38
4/4 anonim válasza:
200=r^2*π*3r /összevonunk
200=3*π*r^3 /osztunk 3π-vel
21,220677=r^3 /köbgyököt vonunk
2,76855=r
Azért egy ilyen könnyű egyenletet illik tudni megoldani, még egy 2-es matekosnak is.