200=r (négyzet) x3,14x3r r=?

2013. nov. 12. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Le is érettségizzünk helyetted? Vállalom. Húszezer.
2013. nov. 12. 10:32
 2/4 A kérdező kommentje:
ne köszi.de a beszólogatás helyett inkább segits!emigy meg ilyen kommentelést nem kérek!
2013. nov. 12. 10:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg kedves okoskodó a házifeladatok cim alatt tettem ki..szóval...
2013. nov. 12. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:

200=r^2*π*3r /összevonunk

200=3*π*r^3 /osztunk 3π-vel

21,220677=r^3 /köbgyököt vonunk

2,76855=r


Azért egy ilyen könnyű egyenletet illik tudni megoldani, még egy 2-es matekosnak is.

2013. nov. 12. 12:42