(2a-3b+4c-d)2=


( a kettes négyzeten akar lenni a végén )


2013. nov. 9. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy

[(2a-3b) + (4c-d)]^2 = (2a-3b)^2 + 2*(2a-3b)*(4c-d) + (4c-d)^2 = ...


Vagy

(2a-3b+4c-d)*(2a-3b+4c-d) = 4a^2 - 12ab + 16ac - 4ad - 24bc ...

2013. nov. 9. 13:40
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. nov. 9. 14:12