Valaki segítsen a fizika házimat megoldani?! Kérlek benneteket! (Dinamika)

Egy ládát két átellenes oldalán is próbálnak eltolni egy időben. Az egyik oldalon 58 N erővel tolják balra, a másik oldalon 35 N erővel jobbra. Mindkét erő vízszintes irányú, súrlódás a láda esetében nincs, a pozitív irányt jobbra mutatónak tekintjük. A láda tömege 35300g . Mekkora a láda gyorsulása előjelesen m/s2-ben?
2013. okt. 28. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
a = Szumma F / m = -23/35,3 = -0,651558074 méter per sekundum a négyzeten
2013. okt. 28. 16:36