2013. okt. 22. 15:06
1/2 anonim válasza:
I=Q/t=198C/7200s=0,0275A=27,5mA
R=U/I= 180V/7,5A = 24Ohm
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen(:
2013. okt. 22. 17:23