(3√5+2√5-2√2-5)2(másodikon)
2013. okt. 17. 18:51
 1/8 anonim válasza:

Hogy tartozik ez a szexhez??

Megbsztak matekból?

2013. okt. 17. 18:52
 2/8 anonim válasza:
beleülsz az ujjadba és úgy
2013. okt. 17. 18:52
 3/8 anonim válasza:
szóval ebbe a kategóriába rajtad ki, mert itt többen vannak? :D ne várD így értelmes választ...
2013. okt. 17. 18:57
 4/8 A kérdező kommentje:
azért raktam ide, mert ha kitudom számolni lesz egy igazi kapcsolatom!!
2013. okt. 17. 18:58
 5/8 anonim válasza:
2013. okt. 17. 18:58
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem így kell
2013. okt. 17. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:

(3√5+2√5-2√2-5)^2=

((3√5+2√5)-(2√2-5))^2= (a-b)^2 mintájára a^2-2ab+b^2

és ebbe bele van ágyazva az (a+b)^2=a^2+2ab+b^2 és megint az (a-b)^2=a^2-2ab+b^2

Szépen végig számolgasd ki :)

2013. okt. 17. 20:18
 8/8 A kérdező kommentje:
már megpróbáltam, sajnos ez is helytelen
2013. okt. 17. 20:38