(3√5+2√5-2√2-5)2(másodikon)2013. okt. 17. 18:51
1/8 anonim válasza:
Hogy tartozik ez a szexhez??
Megbsztak matekból?
3/8 anonim válasza:
szóval ebbe a kategóriába rajtad ki, mert itt többen vannak? :D ne várD így értelmes választ...
4/8 A kérdező kommentje:
azért raktam ide, mert ha kitudom számolni lesz egy igazi kapcsolatom!!
2013. okt. 17. 18:58
6/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem így kell
2013. okt. 17. 19:00
7/8 anonim válasza:
(3√5+2√5-2√2-5)^2=
((3√5+2√5)-(2√2-5))^2= (a-b)^2 mintájára a^2-2ab+b^2
és ebbe bele van ágyazva az (a+b)^2=a^2+2ab+b^2 és megint az (a-b)^2=a^2-2ab+b^2
Szépen végig számolgasd ki :)
8/8 A kérdező kommentje:
már megpróbáltam, sajnos ez is helytelen
2013. okt. 17. 20:38