Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Csak 5 rövid kérdés, tudnátok...

Csak 5 rövid kérdés, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Éppen a szakdogámat írom, és egy felmérést végzek. Csak 5 rövid kérdésre kellene válaszolni:

[link]


Köszönöm! És írjatok ide és akkor cserébe megy a zöld kéz.



2013. okt. 16. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
kitöltöttem:)
2013. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy apró bakit elkövettél a kérdőív összeállításakor -- bár ezt a rendszert nem ismerem, googleval szoktam kérdőívet gyártani .

Feleletválasztásnál kétféle létezik, az egyik engedi, hogy mindet bejelöld, a másik csak egyet.

Nálad minden kérdésnél mindegyik válasz bejelölhető, ami szerintem nem lenne cél a kérdőívednél.

Én csak egyet jelöltem minden kérdésnél.

2013. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy többet is be lehet jelölni.:) Így szerettem volna,legalábbis az első két kérdésnél, hogy jobban kirajzolódjon a 2. illetve 3. helyezett is:) Köszönöm, hogy kitöltöttétek, már ment is a zöld pacsi.
2013. okt. 16. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Kitöltöttem én is de én pirosat kérek :)
2013. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de miért kérsz pirosat?:D
2013. okt. 16. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
kitöltöttem :)
2013. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöldike:)
2013. okt. 16. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!