[link]
2013. szept. 25. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

1./ emeld négyzetre mindkét oldalt és rendezd nullára:

144x^2+116x+22=0 ebből másodfokú megoldóképlettel kiszámolod a megoldásokat


2./szorozd meg gyök3/gyök3-mal


3./szorozd meg (gyök5+gyök3)/(gyök5+gyök3)-mal


4./2*gyök7+gyök7+3*gyök7=6*gyök7=gyök(36*7)

2013. szept. 25. 19:01
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. szept. 25. 19:13