kösz2013. szept. 24. 16:53
1/2 anonim válasza:
6+4gyök2=4+4gyök2+2=(2+gyök2)^2,
ezért
gyök(6+4gyök2)=2+gyök2.
2/2 A kérdező kommentje:
köszi, közbe rájöttem:D
2013. szept. 24. 18:17