11-4x=11+3x2013. szept. 17. 16:42
1/1 anonim válasza:
11 - 4x = 11 + 3x
hozzáadunk 4x-et mindkét oldalhoz
11 = 11 + 7x
Levonunk 11-et mindkét oldalból
0 = 7x
osztjuk 7-tel mindkét oldalt
0 = x