Reggelre kell de én egyáltalán nem tudom ezt megcsinálni :S Pedig próbáltam is.:S
Ha valaki leírná egy lapra és feltöltené erre az oldalra azt megköszönném:)
2013. szept. 9. 00:43
2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom megcsinálni, mindig elrontom...:S
2013. szept. 9. 02:09
3/4 anonim válasza:
3-3/4=
12/4-3/4=9/4
5/4-1=5/4-4/4=1/4
(9/4)/(1/4)=(9/4)*(4/1)=9
9-1=8
Am hányadikos vagy? És, ha mindig elrontod, nincs mit tenni, lépésről-lépésre addig csinálni, hogy kijöjjön. Az, hogy ide kiírod, nem fog jobbá tenni matekből, érdemes lenne rászánni az időt és 65536-szor is újraszámolni, csak akkor érted meg.
4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én nem tudom, hogy elrontom-e. Kiszámolom órán és kijavítom ha mondják, hogy nem jó. Ezért írtam ki ezt a kérdést.
2013. szept. 9. 16:12