Valaki segítene matekból? (Nagyon fontos)


Reggelre kell de én egyáltalán nem tudom ezt megcsinálni :S Pedig próbáltam is.:S

Ha valaki leírná egy lapra és feltöltené erre az oldalra azt megköszönném:)

[link]



2013. szept. 9. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
mi az amit nem értesz?
2013. szept. 9. 02:01
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom megcsinálni, mindig elrontom...:S
2013. szept. 9. 02:09
 3/4 anonim ***** válasza:

3-3/4=

12/4-3/4=9/4


5/4-1=5/4-4/4=1/4


(9/4)/(1/4)=(9/4)*(4/1)=9


9-1=8


Am hányadikos vagy? És, ha mindig elrontod, nincs mit tenni, lépésről-lépésre addig csinálni, hogy kijöjjön. Az, hogy ide kiírod, nem fog jobbá tenni matekből, érdemes lenne rászánni az időt és 65536-szor is újraszámolni, csak akkor érted meg.

2013. szept. 9. 11:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én nem tudom, hogy elrontom-e. Kiszámolom órán és kijavítom ha mondják, hogy nem jó. Ezért írtam ki ezt a kérdést.
2013. szept. 9. 16:12