Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy nézett ki Edit? (bov. Lennt)

Hogy nézett ki Edit? (bov. Lennt)

Figyelt kérdés

Kőszívű ember fiai!!!!!!! edit külsejének leírását.. végiglapoztam kiolvastam nem találom.. tudnátok segíteni ?

2.leonin az igazságot írja meg baradlaynénak többnyire.. melyik az a pont ahol meghamisitja a történetet?

AZ ÖSSZES TÖBBI KÉSZ TÉNYLEG NEM TUDOM ERRE MI A MEGFELELŐ..KÖSZI AKI SEGÍT:)))))



2013. aug. 30. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A "Másik kett" cimü fejezetben van:


"Richárd aztán otthagyta az öccsét, s odament a kredenchez, ahol Edit kisasszony osztott cukrot és narancsot.


Edit csakugyan gyermek volt még: telt, piros arcú, eleven alak, szemekkel, mint az égő parázs, és nevető korallpiros ajkakkal; feltűzött hajat viselt, ez volt egész fejdísze; sűrű, fekete és ragyogó; vékony, fekete szemöldei és finom metszésű orra szelídebb kifejezést adtak merész tekintetének, mint aminőt talán szenvelgett."

2013. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A végén. Amikor Ödön beleesett a lékbe.

Leonin nem esett bele, hanem utána ugrott.


A levélben pedig azt írja, hogy mindketten belestek.

Kisebbíteni akarta a hőstettet, amit véghezvitt.


Itt olvashatsz róla, a levél végén


[link]

2013. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!