Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mekkora távolságot tett meg...

Mekkora távolságot tett meg Magyarország határáig Ödön?

Figyelt kérdés
Sziasztok! ebbe szeretnék segítséget kérni elolvastam már de ezt nem tudom hogy hány km tett meg Ödön ! légyszíves segítsetek:)

2013. aug. 28. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Esetleg még infókat csepegtethetnél.


Például azt, hogy mihez kapcsolódik a kérdés. (Kőszívű ember fiai?)

2013. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsánat! igen a kőszívű ember fiaihoz :)
2013. aug. 28. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos írja, vagy mondja valaki. Olvasd át a megérkezését taglaló részeket mégegyszer!
2013. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éppen azt csinálom,de köszi.:)
2013. aug. 28. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ödön Oroszországban, Szentpéterváron tartózkodott, innen indult útnak trojkával, 3 ló vontatta szánnal a családi birtokra, Nemesdombra. Útja során a Dnyeper folyó jegén is korcsolyáztak barátjával, Leoninnal, amikor a farkasok elől menekültek.

Talán, ha a térképet megnézed, hozzávetőlegesen tudni lehet a megtett távolságot.

Ha jól tudom, Nemesdomb az ország keleti felén, valahol a Tiszántúlon volt.

2013. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm erzsimama? másba tudnál esetleg segíteni?

miért hajolnak meg a cselédek olyan mélyen ödön előtt ? :))

2013. aug. 30. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Azért hajolnak meg olyan mélyen a régi cselédek Ödön előtt, amikor hazaérkezik a családi birtokra, Nemesdombra, mert apja halála után, mint legidősebb fiú, ő lett a család feje.

2013. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!