Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik oldalon találok rendese...

Melyik oldalon találok rendesen kidolgozott töri tételeket?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
neked is jókor jut eszedbe..
2008. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Pont időben vagy :D Amúgy szerintem bármilyen oldalon találsz, ahol tételek vannak kidolgozva. Végülis mind használható, de ha rendesen kidolgozottat akarsz, akkor azt használd amit te írtál ki. Legalábbis nálam úgy volt ,hogy más tételeiből nem tudtam tanulni, csak abból, amit én dolgoztam ki.
2008. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

beírod google-ba h.kidolgozott tételek,kiad egy csomó találatot! ez pl.egy jó oldal bár csak 10 középszintű tétel van itt(2007es),de jól jöhetnek:


[link]

2008. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem most érettségizék ám:) majd csak jővőre...de előre megszeretném szerezni:) köszi az oldalt
2008. jún. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!