Egynelettel kellene levezetni! Köszi a segítséget!2013. máj. 31. 08:35
1/1 BKRS válasza:
A kerérkpáros 22/12 óra után fordult vissza,
ezalatt a gyalogos megtett 4*22/12 = 22/3 km-t
Tehát most 22-22/3 km-re vannak egymástól.
Ezt (22-22/3)/(12+4) = 0,916' óra= 55 perc alatt teszik meg.